Stowarzyszenie Rozwoju Dorzecza Małej i Górnej Wisły "Wisła Łączy" zostało powołane do życie w trakcie zebrania założycielskiego w dniu 29 czerwca 2017.

Celem działalności Stowarzyszenia jest działalność pożytku publicznego społecznie użyteczna, w zakresie ochrony dziedzictwa narodowego, kulturowego oraz przemysłowego, kultury fizycznej i sportu, działalności naukowo-technicznej, oświatowej, ochrony środowiska, mająca w założeniach odbudowę, budowę dróg wodnych oraz transportu wodnego, prowadzona na rzecz społeczności lokalnej ze szczególnym uwzględnieniem obszarów wodnych i terenów przyległych.

Copyright ©2016 Stowarzyszenie Rozwoju Dorzecza Małej i Górnej Wisły " Wisła Łączy", All Rights Reserved.

KRS 0000696576 NIP 5492448794 REGON 368509402