Statut Stowarzyszenia:

(statutstowarzyszeniagrnawisa.pdf)

Deklaracja przystąpienia do Stowarzyszenia:

(deklaracja_przystpienia_-_czonkowie_zwyczajni.pdf)

Aby przystąpić do Stowarzyszenia "Wisła Łączy" należy pobrać i wypełnić deklarację, a potem dostarczyć ją pod adres 32-600 Oświęcim ul. Kolbego 8 lub do Prezesa lub do któregoś z Wiceprezesów osobiście

Copyright ©2016 Stowarzyszenie Rozwoju Dorzecza Małej i Górnej Wisły " Wisła Łączy", All Rights Reserved.

KRS 0000696576 NIP 5492448794 REGON 368509402